Почетна
Екскурзии и одмори
Дестинации
Календар
Промоции
Жешки понуди
Хотелски резервациии
Авионски билети
Влез за клиенти
Продажни места и контакти
Промоции
Жешки понуди
Потврдени датуми
Календар
Празници

Екскурзии со авион

Белгија

Бенелукс - со авион
Бенелукс - Луксембург - Амстердам
Бенелукс - во срцето на Европа – авионска програма! Попусти за рани резервации !
од €599
6 дена

Виетнам

Виетнам и Камбоџа
со авион!
Најдоброто од Виетнам и Камбоџа
од €1980
10 дена

Грузија

Грузија - кавкаска бајка
со авион
Грузија - кавкаска бајка
од €1165
8 дена

Египет

Крстарење по река Нил
4 ноќевања на брод 5* на база полн пансион
Крстарење по реката Нил - 4 ноќевања на брод за крстарење
од €619
8 дена
Египет - Хургада и Каиро
6 ноќевања во Хургада + 1 ноќевање во Каиро
Египет - 6 ноќевања во Хургада и 1 ноќевање во Каиро
од €399
8 дена
Крстарење по река Нил
3 ноќевања на брод 5* на база полн пансион
Крстарење по реката Нил - 3 ноќевања на брод за крстарење
од €619
8 дена
Хургада, крстарење по реката Нил и Каиро
со внатрешен лет!
ЕГИПЕТ - ХУРГАДА, КАИРО и КРСТАРЕЊЕ ПО РЕКАТА НИЛ - со внатрешен лет!
од €710
8 дена
Каиро, крстарење по река Нил и Хургада
со внатрешен лет!
ЕГИПЕТ - КАИРО, ХУРГАДА И КРСТАРЕЊЕ ПО РЕКАТА НИЛ - со внатрешен лет!
од €730
8 дена
Египет - Каиро и Хургада
1 ноќевање во Хургада + 6 ноќевања во Каиро
од €390
8 дена

Израел

Прва пролет во Израел
Потврдена програма!
Прва пролет во Израел - авионска програма!
од €559
4 дена
Златна есен во Израел
Потврдена програма!
Златна есен во Израел - авионска програма!
од €545
4 дена
Израел - тајните на светата земја
Гарантирани места!
Израел - тајните на светата земја
од €729
6 дена

Индија

Индија - златниот триаголник
Индија - златниот триаголник
од €1015
7 дена

Италија

Милано - престолнина на модата
Специален предлог!
Милано - престолнина на модата, авионска програма!
од €345
4 дена
Најдоброто од Италија
Гарантирани цени и места!
Најдоброто од Италија -> Милано - Џенова - Пиза - Фиренца - Сиена - Орвието – Рим
од €675
7 дена
Чудата на Јужна Италија
Гарантирани цени и места!
Чудата на Јужна Италија -> Неапол - Помпеја - Капри - Амалфи - Бари - Лече - Остуни - Алберобело - со авион!
од €745
8 дена

Куба

Куба - Хавана и Варадеро
Гарантирани места!
Куба - Хавана и Варадеро
од €2175
10 дена

Мароко

Мароко – градовите на империјата
Со авион, водич од Бугарија!
Мароко – градовите на империјата - со авион, водич од Бугарија! Попусти за рани резервации!
од €745
8 дена
Мароко - градовите на империјата
Рани резервации!
Мароко - раскошот на градовите на империјата
од €735
9 дена
Магијата на пустината во Мароко
Чартер лет
МАРОКО - Магијата на пустината
од €745
9 дена
Мадрид, Андалузија и Мароко
со авион!
Мадрид, Андалузија и Мароко - со авион!
од €815
9 дена

Обединети Арабски Емирати

Дубаи и Абу Даби - врв на арапската цивилизација!
хотел "Hilton Garden Inn Dubai Mall of the Emirates" **** и хотел "Hawthorn Suites by Wyndham Abu Dhabi City Center" ****
Дубаи и Абу Даби - врв на арапската цивилизација!
од €709
8 дена
Дубаи - град бајка, град мечта!
Хотел "Hilton Garden Inn" 4 ****
Дубаи - град бајка, град мечта!
од €709
8 дена

Португалија

Шпанија и Португалија - со авион!
Потврдена програма! Ранни резервации
Шпанија и Португалија (преку Малага) - авионска програма!
од €765
8 дена
Лисабон и Мадеира
Гарантирани цени и места!
ПОРТУГАЛИЈА - ЛИСАБОН И ОСТРОВ МАДЕИРА
од €919
9 дена
Бисерите на Португалија
со авион
Бисерите на Португалија
од €799
8 дена
Одмор во Лисабон и Алгарве
Алгарве - 3 ноќевања, Лисабон - 4 ноќевања
Лисабон и Алгарве - со авион! Гарантирани места!
од €735
9 дена
Одмор во Порто и Лисабон
4 ноќевања во Лисабон, 3 ноќевања во Порто
Лисабон и Порто – авионска програма! Гарантирани места!
од €761
8 дена
ЛИСАБОН И АЗОРСКИ ОСТРОВИ
со авион!
ПОРТУГАЛИЈА - ЛИСАБОН И АЗОРСКИ ОСТРОВИ
од €919
9 дена

Русија

Москва и Санкт Петербург
со авион
Москва и Санкт Петербург
од €1175
7 дена

Тајланд

Пукет и Банкок - бисери на Тајланд
Гарантирани места!
Пукет и Банкок - бисери на Тајланд, со водич од Бугарија
од €1510
10 дена

Франција

Париз, Нормандија, Бретања и Долината на Лоара
Со авион!Рани резервации!
Богатства на Франција - Париз, Нормандија, Бретања и Долината на Лоара
од €715
8 дена
ИТАЛИЈА И ФРАНЦИЈА - Италијанска и Француска Ривиера
со авион!
ИТАЛИЈА И ФРАНЦИЈА -  Италијанска и Француска Ривиера - со авион!
од €649
7 дена

Шпанија

Шпанија – култура и традиција
со авион!
Шпанија – култура и традиција
од €679
8 дена
Мадрид
со авион!
Мадрид - прекрасен и шармантен!
од €509
4 дена