Почетна
Екскурзии и одмори
Дестинации
Календар
Промоции
Жешки понуди
Хотелски резервациии
Авионски билети
Влез за клиенти
Продажни места и контакти
Промоции
Жешки понуди
Потврдени датуми
Календар
Празници

Азија

Виетнам

Виетнам и Камбоџа
со авион!
Најдоброто од Виетнам и Камбоџа
од €1980
10 дена

Грузија

Грузија - кавкаска бајка
со авион
Грузија - кавкаска бајка
од €1165
8 дена

Индија

Индија - златниот триаголник
Индија - златниот триаголник
од €1015
7 дена

Обединети Арабски Емирати

Дубаи и Абу Даби - врв на арапската цивилизација!
хотел "Hilton Garden Inn Dubai Mall of the Emirates" **** и хотел "Hawthorn Suites by Wyndham Abu Dhabi City Center" ****
Дубаи и Абу Даби - врв на арапската цивилизација!
од €765
8 дена
Дубаи - град бајка, град мечта!
Хотел "Hilton Garden Inn" 4 ****
Дубаи - град бајка, град мечта!
од €709
8 дена

Тајланд

Пукет и Банкок - бисери на Тајланд
Гарантирани места!
Пукет и Банкок - бисери на Тајланд, со водич од Бугарија
од €1510
10 дена